Members


omegac
 

Robo-Omegáč, OM3TUW

Predseda klubu. Perfektný technik a riaditeľ káblovania. Tiež robí vynikajúce varené víno a guláš. Prestalo ho štvať, že pracuje na štátnych úradníkov, lebo sa ním takmer stal aj on sám. Vysielať nechce, rozmazávajú sa mu zvuky, ale nakoniec aj tak bude musieť.

om3tuw(zav)om3kii(.)sk

 vlado

Vlado, OM1HI

Podpredseda klubu. Vždy sa dá naňho spoľahnúť a ako jediný sprosto nenadáva. Je zaregistrovaný len jediný prípad (už dva).  Jeho doménou je 23 cm pásmo.

vladimir.kanas(zav)siemens(.)com

 rado  

Rado, OM2ZZ

Vedúci operátor. Priekopník najvyšších frekvencií, bliká po nociach laserom z kopcov. Inak je úplne v pohode. Nejaký čas nejedol mäso, ale už vyzerá lepšie. O svoje obľúbené 23 cm pásmo sa stará ako po technickej, tak aj po operátorskej stránke.

rado.om2zz(zav)gmail(.)com

Osobné stránky: om2zz.blogspot.com

 roman  

Roman, OM3EI

Má na starosti klubové financie. Ostatnými kvalitami sa mu väčšinou podarí odčiniť negatívne konanie vyplývajúce z jeho funkcie. Napríklad rôznymi technickými vylepšeniami a snahou udržiavať setup vo funkčnom stave. Obyčajne operátorsky obsadzuje 2 m pásmo.

om3ei(zav)stonline(.)sk

 laco  

Laco, OM3GB

Vynikajúci operátor, vždy v pohode ak všetko funguje. Odpálený predzosilňovač mu vezme náladu vždy aspoň na hodinu. Preferuje 70 cm pásmo, keď treba, tak aj na celých 24 hodín. Čakáme ťa!

ladislav.vencel(zav)gmail(.)com

 viki  

Viktor, OM1DX

Vždy ochotný pomôcť. Excelentný technik. Musíme mu dať viac priestoru, aby sa prejavil… Je výrobcom Matúša, nášho teraz už bývalého operátora mládežníckych kontestov. Vysielať sa mu zatiaľ nechce.

vpavelek(zav)gmail(.)com

 miro  

Miro, OM2CM

Keby sa mu chcelo vysielať, preferoval by 2 m pásmo. Radšej ale robí dokumentáciu kontestov a hlavného ponúkača. Kompromitujúce foto nezverejňuje, ale dobre odkladá.

mcellar(zav)zoznam(.)sk

Osobné stránky:  www.om2cm.sk

 slavo  

Slavo, OM7CW

Nezničiteľný pracant, autor priehradového stožiaru. Na kontesty nosí zásadne celú dielňu vrátane karbobrúsky. Stojanová vŕtačka sa mu našťastie už do auta nevojde. Výborný technik, s PC zosieťuje aj hriankovač. Obľubuje 2 m pásmo.

slavo(zav)telko(.)sk

 miso
 

Mišo, OM2DX

Odkedy mu niekto povedal, že namiesto vysielania by mal radšej len variť kávu, nevaril ju ani raz. Preložil veľkú časť starého webu Kii do angličtiny. Potom sa zaťal. Špičkový operátor. Najčastejšie sa vyblázni na 70 cm pásme.

michal.horecky(zav)mzv(.)sk

Osobné stránky: www.qsl.net/om2dx

 kili

Kili, OM3TTT

Ďalší technický človek. Robil už na niekoľkých klubových zariadeniach, ale má posunuté časové jednotky. Ak to chceme o dva týždne, bude to o dva mesiace. Keď doštuduje, možno sa to napraví.

kili.3ttt(zav)centrum(.)sk

 palo

Paľo, OM1NX

Posilnil našu záhorácku vetvu.  Ešte poriadne nevie čí je, ale chodí na kontesty s nami, tak asi bude náš. Snažíme sa ho prinútiť vysielať na 23 cm. Zatiaľ väčšinou odolával, ale už sa chytá hlavne na vyšších pásmach.

paldis(zav)atlas(.)cz

 mato

Maťo, OM2AST

Za pol roka rádioamatérom. Ani telegrafiu sa mu nelenilo naučiť. Zatiaľ hlavne výborný a kreatívny fotograf. Vyzerá to tak, že ani poriadnemu vysielaniu sa nevyhne, hlavne keď sa priženil do najrádioamatérskejšej rodiny v OM. (XYL Stanka OM8QA).

matokrhla(zav)gmail(.)com

 filip1

Filip, OM1AII

Posilnil náš kolektív z dávnej zálohy a neskôr posilnil aj naše mikrovlnné pásma. Ďalší hráč na gitare a propagátor výučby telegrafie v rámci pravidelných klubových stretnutí. Aby sa na kontestoch v noci nebál, zásadne so sebou nosí svojho psa Maxa.

filipek(zav)filipek(.)sk

 ivan

Ivan, ex OL8CTW

Stratený a potom znova nájdený člen. Jeho doménou je catering. S Omegáčom sa delí o funkciu gulášmajstra. Zároveň ako jediný z nás si dovolí chodiť na kontesty s manželkou. (Nie je to tak, že by bez nej nemohol!)

lobik(zav)sinopalfa(.)sk